Biuro w Holandii – od czego zacząć i dlaczego wybrać biuro wirtualne?

29.07.2020

Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej w Niderlandach, które są rynkiem ciekawym, dojrzałym i obiecującym wejście na wyższą półkę cenową usług i produktów. Doskonałym rozwiązaniem dla takich firm jest wirtualne biuro w Holandii, a FBS24 jest w stanie pomóc w załatwianiu wszystkich związanych z tym formalności. Dlaczego wirtualne biuro?

Oszczędność czasu

Wybierz pakiet, który Cię interesuje, dokonaj transakcji za pośrednictwem fbs24.pl i załatw formalności w zaledwie 15 minut. Twój adres w Holandii pozwoli zarejestrować firmę lub działalność.  

Ograniczenie kosztów początkowych

Zdecyduj się na usługi FBS24 i optymizuj koszty. Otrzymasz dostęp do elastycznych form najmu oraz współdzielonych miejsc pracy czy spotkań, bez konieczności poszukiwania sal konferencyjnych.

Wsparcie operacyjne

W ramach pakietu FBS24 otrzymasz obsługę korespondencji. Dodatkowo możesz wybrać inne opcje, jak obsługę dedykowanej linii telefonicznej z amsterdamskim numerem stacjonarnym, tłumaczenie otrzymanej korespondencji, czy redagowanie korespondencji. Pozwoli to uniknąć zatrudnienia pracowników administracyjnych. 

Dostęp do sprawdzonych polskojęzycznych usług prawnych i księgowych

Firma FBS24 współpracuje z renomowanymi, sprawdzonymi, polskojęzycznymi kancelariami adwokackimi, podatkowymi i księgowymi. Skontaktujemy Cię z nimi.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas