Dobra sala konferencyjna i jak ją wybrać?

16.07.2020

Lokalizacja, wygoda dojazdu i parkowania oraz prezencja – to podstawowe kryteria wyboru Sali konferencyjnej.  Cel jej wykorzystania definiuje kolejne parametry.

Spotkanie z ważnym klientem? Robocze spotkanie zespołu projektowego, konferencja czy też event?

Idealne miejsce z dala od gwaru największych miejskich ulic, ale jednocześnie takie, do którego łatwo dojechać własnym samochodem i komunikacją publiczną. Dostępny i bezpłatny parking dla gości. Takie właśnie są sale konferencyjne, które można rezerwować na godziny w FBS24. Jeśli spotykasz się z firmami zagranicznymi goszczącymi przelotem w Niderlandach – nie ma lepszej lokalizacji niż ta, położona w pobliżu lotniska Schiphol i doskonale z nim skomunikowana przy pomocy sieci autobusów.

Sprawdź fbs24.pl – wirtualne biuro i sale konferencyjne w Holandii

Sala konferencyjna za którą się nie powstydzisz

Decydując się na wynajem sali na konferencje, trzeba także zwrócić uwagę na wiele kwestii funkcjonalnych i technicznych. Częstym wymogiem jest dobrej jakości wyposażenie takie jak telewizor, komputer czy rzutnik. W sali istotny jest też bezprzewodowy dostęp do internetu oraz aplikacji networkingowych, dzięki czemu możliwe będzie poszerzenie grupy uczestników o inne lokalizacje.

Nasze wnętrza są przyjazne, świeże i atrakcyjne. Na wejściu powita Was nasza Recepcja, która zaproponuje coś do picia. Wewnątrz jasnych sal znajdziecie ekrany multimedialne do prezentacji Waszych projektów a w razie potrzeby wydrukujecie materiały dla uczestników swojego spotkania.

Zapraszamy do rejestracji i wynajmu sal pod linkiem

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas