FBS24 dla Spółek. Dlaczego warto postawić na FBS24?

20.07.2022

Gdziekolwiek prowadzi Cię kolejny krok w rozwoju swojego biznesu – rozpoczynasz od nowa. Na nowo odkrywasz rynek, konkurencję i ukryte możliwości, które stwarza. Te widoczne gołym okiem, już znasz. W końcu zdecydowałeś już o ekspansji. Na swojej drodze spotkasz się z wieloma wyzwaniami. Sprawdź w czym pomoże Ci biuro serwisowane!

Własny biznes w Holandii – wyzwania

Z każdą nową lokalizacją napotykasz nowe wyzwania. Część z nich związanych jest z modelem biznesowym na nowych warunkach. Inne dotyczą sprzedaży, określenia nowych grup docelowych i komunikacji, dzięki której chcesz do nich dotrzeć.

Jeszcze inne są czysto organizacyjne. Musisz dowiedzieć się i przeanalizować to, co potrzebne będzie dla rejestracji nowej działalności. Znaleźć adres, gdzie będzie to możliwe i dopełnić wszystkich formalności. Wybrać nową lokalizację, zawrzeć umowę najmu, zarejestrować firmę, aktywować numer VAT, urządzić nowe biuro, pozyskać partnerów takich jak biuro księgowe czy kancelarię prawną… Wszystkie te działania można by rozłożyć na wiele czynników pierwszych, przeliczyć czas potrzebny na ich realizację.

A dlaczego nie zaoszczędzić sobie wysiłku i czasu, skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych, a także optymalizować kosztów pierwszego okresu działalności, by zająć się po prostu biznesem? Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby jest biuro serwisowane.

Jak biuro serwisowane pomoże Ci w prowadzeniu Twojego biznesu?

Z FBS24, w prosty sposób, zawrzesz umowę z biurem serwisowanym zgodnie z pakietem, który wybrałeś. Zespół FBS24 przeprowadzi Cię „za rękę” przez kolejne kroki niezbędne dla postawienie firmy w stan operacyjności na nowym lądzie.

A potem? Potem zaczniesz korzystać z współdzielonego biura w formule „FLEX” – z przyjazną recepcją i przestrzenią wspólną, z salami konferencyjnymi rezerwowanymi na godziny, z adresem pocztowym dla otrzymywania poczty oraz wieloma innymi dostępnymi opcjami usług.

Biuro wirtualne również dla właścicieli istniejących firm

Masz już firmę, ale potrzebujesz ograniczyć koszty jej utrzymania? To nie problem. Biuro serwisowane to doskonała opcja również dla Ciebie. Wybierz inny pakiet, pozbawiony wszystkich początkowych usług związanych z rejestracją i aktywacją firmy. Po prostu zaczniesz korzystać z biura serwisowanego, które stanie się Twoim.

Dlaczego warto wybrać biuro serwisowane?

Prowadzenie własnego biznesu to szereg wyzwań i często nieprzewidzianych sytuacji, które wymagają szybkiej reakcji i profesjonalnego podejścia. Biuro serwisowane to połączenie funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że wszelkie Twoje potrzeby zostaną spełnione na najwyższym poziomie. Podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na profesjonalną pomoc na wielu płaszczyznach.

  • Spotkanie z potencjalnym Klientem? Dlaczego nie w reprezentacyjnej lokalizacji dysponującej bezpłatnym parkingiem! W nowoczesnej sali konferencyjnej wyposażonej w interaktywny smartboard, gdzie Twój kontrahent poczuje się właściwie przyjęty i serdecznie potraktowany.
  • Potrzeba rozwikłania zaistniałej sytuacji prawnej lub przygotowania umów modelowych? Skontaktujemy cię ze sprawdzonymi i wielojęzycznymi kancelariami prawnymi. Z kim współpracować – wybierzesz sam.
  • Potrzebne biuro księgowe współpracujące z licencjonowanymi doradcami podatkowymi? Przekażemy Ci kontakty do kilku sprawdzonych księgowych działających od lat w Holandii.
  • Payroll do poprowadzenia w nowym kraju? To możliwe, również po polsku. Zapytaj a przedstawimy Ci kilka alternatynych propozycji.

Wszystko to zadzieje się w jednej lokalizacji Twojego nowego biura.

FBS24 to najlepsze rozwiązanie dla spółek w podboju nowych rynków.
Zadzwoń i sprawdź!

+31 (0) 20 21 51 370
+31 (0) 639 842 291
info@fbs24.nl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas