Grudzień miesiącem podsumowań. Prawie 30 nowych stałych Klientów przybyło FBS24 w 2021 roku.

10.12.2021

Już ponad prawie 70 firm korzysta regularnie z usług i wsparcia FBS24 w Niderlandach!

Rok 2021 był drugim z kolei, który przemierzaliśmy krok w krok z COVID-19. U jego schyłku wstrzymujemy oddech czekając na to co przyniesie nam kolejna fala zachorowań i kolejny wariant wirusa. Z dumą odnotowaliśmy, że obawy przedsiębiorców ani obostrzenia w sposobie ich funkcjonowania nie zatrzymały ich potrzeby ekspansji, a nawet wyposażyły ich w nowe zdolności adaptacji do nieprzewidzianie zmieniających się warunków pracy.

W roku 2021 FBS24 przybyło prawie 30 nowych Klientów abonamentowych, którzy pozostaną z nami na dłużej. Za takie zaufanie bardzo serdecznie dziękujemy.

Dobra współpraca z ambitnymi Klientami poparta naszym zaangażowaniem znalazła swoje odbicie w wysokich ocenach naszej działalności, widocznych dla użytkowników Google czy Facebook. Za nie jako za dobrowolny wyraz zadowolenia Klientów z naszej pracy – szczególnie mocno dziękujemy.

W tym roku przed przedsiębiorcami rozpoczynającymi przygodę ze zleceniami w Niderlandach postawiono wiele dodatkowych przeszkód. Corona niesamowicie spowolniła proces umawiania spotkań z KvK. Nałożyła obowiązek zakładania DigiD. Skróciła inicjalny czas rejestrowania działalności gospodarczej bez adresu w Holandii (czyli pod adresem biura serwisowanego FBS24) do 4 miesięcy, z obowiązkiem ponownego stawiania się w instytucji oraz niejednoznacznym finalnym rezultatem. Dłużej i trudniej trzeba teraz aktywować numer BTW czy obowiązkową polisę zdrowotną. Przykłady można by mnożyć.

Tym bardziej dumni jesteśmy z tego, że potrafimy sprostać wyzwaniom i ściągnąć z barków Klientów FBS24 lwią część administracji; że potrafimy zapewnić im przyjazne miejsce, w którym zawsze mogą porozmawiać, popracować czy spotkać się z Klientami; że w naszym biurze i z naszą obsługą czują się jak w domu. Cieszy nas to, że możemy proponować współpracę z najlepszymi sprawdzonymi partnerami, takimi jak księgowi i doradcy podatkowi (LBEA.nl) czy z wiarygodnymi i skutecznymi radcami prawnymi mówiącymi po polsku (ZJPL.eu). Będąc Klientem FBS24 nigdy nie jesteś sam ze swoim problemem.

Rok 2021 kończymy poczuciem dobrze wypełnionej misji oraz wigilijnym spotkaniem z Naszymi Klientami. Każdy z nich otrzyma indywidualne zaproszenie na taką okazję. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem spotykać się będziemy w coraz to większym gronie. W grudniu, jeśli obostrzenia na to pozwolą, zaprosimy już ponad 60 firm, które korzystają regularnie z usług FBS24.

Dla wszystkich mamy też pewną niespodziankę: zapowiedź portalu ZZPHuis.nl, kolejnego Partnera FBS24.

ZZPHuis.nl to polskojęzyczny portal, za pomocą którego wyszukasz zlecenia i zawrzesz umowy bezpośrednio z Klientem w Holandii. Automatycznie rozliczysz też swoje godziny i wystawisz faktury. Prosto, w języku polskim i za pomocą kliknięcia na swoim smartfonie. Pierwsza odsłona – już wkrótce!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas