Jak działa wirtualna sekretarka?

04.08.2020

Dobra sekretarka jest na wagę złota. Nie wszystkich stać jednak na zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika na tym stanowisku. Zastąpić go może wirtualna sekretarka.

Największe atuty usług wirtualnej sekretarki

Stacjonarny numer telefonu podnosi wiarygodność firmy a klient zawsze może połączyć się z Tobą bez względu na faktyczne miejsce Twojego przebywania. 

Pakiet dodatkowy odda do Twojej dyspozycji dedykowaną linię telefoniczną z indywidualnym powitaniem natomiast wirtualna sekretarka odbierze wszystkie połączenia, zanotuje lub przekieruje na ustalony numer. Drogą mailową otrzymasz też systematycznie szczegółowe raporty co do odbytych rozmów telefonicznych z wirtualną sekretarką. 

Dlaczego zdecydować się na wirtualną sekretarkę?

To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy potrzebują w pełni funkcjonalnego biura z pominięciem wynajęcia fizycznego i kosztownego lokalu, który dodatkowo trzeba będzie wyposażyć. Ograniczy też koszty czynności, które musiałyby zostać zlecone (IT, telefonia, Internet i inne) – a ty rozliczysz się miesięcznie za wybrany pakiet usług, w okresie na który się zdecydujesz.


Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas