Jak rozbudować swoje biuro bez konieczności zatrudniania zespołu?

03.11.2020

Czy wiesz, że w czasach pandemii pracując zdalnie, na odległość i ponosząc ryzyko nagłego zachorowania możesz rozbudować swoje biuro bez konieczności zatrudniania zespołu? Nawet właściciel firmy nie jest niezastąpiony. Nawet indywidualny przedsiębiorca powinien mieć „back up” w swoim zespole awaryjnym. Jak to osiągnąć bez wchodzenia w koszty i konsekwencje zatrudnienia kolejnych osób?

Jest sposób, w który możesz poszerzyć swoje biuro o kolejne osoby na których będziesz mógł polegać. Profesjonalistów, którzy ze stoickim spokojem zinterpretują faktyczny przekaz wiadomości od Klienta, ustawią oczekujące rozmowy według priorytetów i zadbają o to, aby komplet informacji dotarł do Ciebie, nawet po kilkudniowej nieobecności.  

Korzystając z wirtualnego biura zyskujesz nie tylko reprezentacyjny adres (np. w Amsterdamie) ale i dostęp do nowych członków swojego teamu, wynagradzanych za konkretne usługi i współdzielonych z innymi przedsiębiorcami.

Sekretarka przekierowująca telefony i zapisująca wiadomości w formie raportów może być jednym z nich! Tłumacz wspierający cię w Tworzeniu korespondencji w języku niderlandzkim – drugim. Nie mówiąc o tym, że i oni i dział księgowy czy prawny mogą sprawnie współpracować w ramach jednej zgranej ekipy wirtualnego biura. Takie rozwiązanie skraca obieg informacji dzięki zaangażowaniu jednej, myślącej ekipy.

Wirtualne biuro oznacza, że optymizujesz koszty i ryzyka rozwojowe swojego przedsiębiorstwa. Wirtualne biuro jest wirtualnym wyłącznie w znaczeniu posiadania go na wyłączność. Cała reszta jest już realna: to Twój prawnie udokumentowany adres. To Twoje miejsce, gdzie możesz w spokoju i komfortowych warunkach pracować – przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa COVID-19 ale i radości przebywania z innymi przedsiębiorcami. To punkt networkingowy ponieważ rozmawiamy ze sobą przy kawie czy posiłku. To duże wsparcie w zdobywaniu poważnych Klientów, którzy inaczej negocjują w reprezentacyjnej Sali konferencyjnej, z profesjonalną obsługą i w obecności prawnika czy doradcy podatkowego, których zawsze możesz zaprosić w roli swojego zaufanego konsultanta na spotkanie. Od tej pory nie jesteś już sam – za tobą stoi Organizacja. Wirtualna w swojej strukturze – a prawdziwa w efektach jakie przynosi współpraca.

Zapoznaj się z kompleksową ofertą od pakietu minimum aż po ofertę personalizowaną FBS24 i działaj! Myśl wprzód i zabezpieczaj się na przyszłość.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas