Rebranding FBS24 – już wkrótce!

11.07.2022

Drodzy Przyjaciele FBS24, już pod koniec sezonu wakacyjnego zauważycie zmiany na stronie internetowej FBS24, na mediach społecznościowych, a w oko wpadnie Wam nowe logo FBS24.

Dlaczego zmieniać to co dobrze działa?

Zmiany widzimy jako ciągły proces doskonalenia się i ulepszania tego co i w jaki sposób robimy. Zmiany prowadzą nas w kierunku rozwoju. Zmiany są potrzebne jako adaptacja do ciągle zmieniających się warunków, w których wszyscy funkcjonujemy.

FBS24 poza granicami Niderlandów.

Już od jakiegoś czasu, oferujemy nie tylko wsparcie dla przedsiębiorców w Holandii – ale i dla firm zagranicznych wchodzących na rynek polski. Wiemy, że polscy przedsiębiorcy w swoim kraju ojczystym poradzą sobie bez naszej pomocy. Firmy zagraniczne – potrzebują zaś pomocy na start. Poprzez swoją obecność jako członka Polskiej Izby Handlowej w Niderlandach, a tym samym poprzez Stowarzyszenie Polskich Izb Handlowych zagranicą (POLCHAMBERS) – FBS24 posiada rozbudowaną sieć partnerów w Europie i na świecie. W oparciu o nią – już niedługo będziemy proponować swoją ofertę w Polsce i w Niemczech.

FBS24 w 4 językach.

Otwarcie nowych biur serwisowanych w Polsce i Niemczech – otwiera nas na nową grupę klientów. Z tego względu nowa strona www komunikować będzie w kilku językach. Ważne miejsce na nowej stronie przeznaczyliśmy dla przedsiębiorców z Ukrainy, którzy zmuszeni są przenosić swoje biznesy i przeprowadzać się do innych krajów. Dla nich tworzymy zakładki w języku ukraińskim. Z doświadczenia wiemy, że to u boku polskich przedsiębiorców najłatwiej im będzie rozpoczynać na nowo.

FBS24 z nowym logo.

Jesteśmy mocno przywiązani do naszego logo. Mimo to – zmiany w charakterze naszej działalności i przejście z „wsparcia polskiego biznesu w Holandii” do „wsparcia dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców polskich, Polski oraz kontrahentów, którzy w swoim DNA posiadają element polski” pociągnęły za sobą zmiany logo. Znak firmowy oparty o obrys granic polski – zmieni się teraz na bardziej uniwersalny.

FBS24 dla Spółek.

Wraz ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami oraz obsługą klientów korporacyjnych – zrozumieliśmy wartość dodaną FBS24 dla firm otwierających swoje oddziały lub spółki córki w Holandii. Łatwość komunikacji, optymizacja kosztów i kompletny panel wiedzy na temat nowego rynku – to nasza przewaga dla firm polskich w Niderlandach. Taką samą wartość wnosimy dla przedsiębiorców zagranicznych w Polsce i w nowo otwieranych lokalizacjach. W bonusie dla naszych Klientów – wnosimy również swoje kontakty. Razem – mamy większe szanse na sukces.

FBS24 dla swoich Klientów.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, za dobrą współpracę i zaufanie, jakim nas darzycie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i w miarę naszych możliwości chętnie Was wspieramy. Mamy nadzieję, że pomagamy Wam rosnąć i osiągać coraz większe sukcesy. Być może będziemy współpracować na innych rynkach? Bardzo sobie tego życzymy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas