Rejestracja firmy w Holandii bez problemów!

11.02.2021

Dzięki wspólnej interwencji FBS24 i Polskiej Izby Handlowej w Niderlandach popartej argumentami prawników – rejestracja firm przez Klientów FBS24 bez meldunku w Niderlandach przebiega bez zakłóceń!

W ostatnim czasie miały miejsce wielokrotne odmowy KvK (Kamer van Koophandel w różnych lokalizacjach) rejestracji działalności gospodarczej pod adresem wirtualnego biura, przez osoby nieposiadające meldunku w Holandii.

Jako Członek Polskiej Izby Handlowej w Niderlandach interweniowaliśmy wspólnie i z powodzeniem, na bazie argumentów natury prawnej – czego rezultatem jest kontynuacja dobrej współpracy z KvK i ciągłość w bezproblemowym rejestrowaniu naszych Klientów jako Przedsiębiorców.

Klienci FBS24 przeprowadzani są przez nas „za rękę” przez całość procedury, aż po uzyskanie wpisu do KVK a nawet numeru BTW, skutecznie i bez pudła.

Informujemy Państwa również, że Polska Izba Handlowa w Niderlandach gromadzi zażalenia przedsiębiorców, którzy na takie przeszkody w rejestracji działalności lub jej odmowę natrafili, a zażalenia swoich członków reprezentuje grupowo wobec partnerskich instytucji holenderskich. Zażalenia można przesyłać pod adres info@pccnl.nl

Nie daj się nabrać na rozwiązania niezgodne z prawem!

Stanowczo odradzamy wszystkim do tego namawianym osobom uchylanie się od procedury wymaganej przez organy. Próby obejścia wymogów poprzez rejestrację firmy pod adresem znajomych i bez zgody właściciela nieruchomości; poprzez próbę rejestracji warunkowej do 4 miesięcy pod rygorem doniesienia dokumentu potwierdzającego adres bez faktycznego zamiaru wynajęcia lokalu i uzyskania praw do dysponowania nim oraz inne kreatywne pomysły niosące nadzieję na oszczędności – kończą się niedobrze, psują opinię Polakom w Holandii i generują straty odroczone w czasie.

Straty takie są nie tylko mierzone w sankcjach i karach – ale i dodatkowych kosztach prostowania sprawy (przy pomocy księgowego, prawnika) oraz negatywnym PR-rze wobec Klientów.

Holenderskie powiedzenie „Tanie obraca się w drogie” pokazuje oblicze systemu holenderskiego, w którym dobre i pewne rozwiązania po prostu muszą kosztować.

Zarejestruj firmę w Holandii z FBS24 – sukces gwarantowany!

FBS24 proponuje pakiety usług dla osób bez meldunku w Holandii, obejmujące nie tylko wirtualny adres biura, ale i gwarancję wpisu do KVK a opcjonalnie również uzyskanie numeru BTW.

Dziś na rynku istnieje wiele wiarygodnych firm proponujących usługi wirtualnego adresu w Holandii. Wartością dodaną FBS24 jest obsługa w języku polskim i angielskim oraz otoczenie biznesowe przyjazne obcokrajowcom nieposługującym się językiem holenderskim i nierozumiejącym specyfiki rynku holenderskiego, którego uczymy w sposób bezpieczny i bez przechodzenia przez „pole minowe”.

Nauczeni praktyką i zmieniającymi się uwarunkowaniami – świadomie odchodzimy od pakietów pozostawiających Klientów samym sobie w procesie administracyjnym rejestracji firmy.

Sprawdź dostępne pakiety usług: https://fbs24.pl/product/wirtualne-biuro-holandia/

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas