Witrualne biuro w Holandii w 15 minut? To absolutnie jest możliwe.

21.10.2020

Rejestracja firmy bez uwag? TAK!

Coraz częściej docierają do nas sygnały o mnożeniu przez KVK w Niderlandach (Kamer van Koophandel) barier wobec przedsiębiorców z zagranicy. Wymieniane są tu: niewłaściwie przygotowane dokumenty, brak udokumentowanej rezydencji w Holandii, brak umowy najmu biura. Ma to miejsce podczas rejestracji działalności gospodarczej ale i podczas wprowadzania zmian do rejestru firmy. Prawda jest taka, że część z tych uwag wynika nie mniej ni więcej jak z braku przygotowania urzędników do przeprowadzania procedur niestandardowych, czym w każdym przypadku jest usługa dla obcokrajowca.

Najlepszym panaceum na takie okoliczności jest skorzystanie ze sprawdzonego i prostego modelu (np. takiego, jaki w swojej ofercie proponuje FBS24), powierzenie przygotowania i sprawdzenia kompletu formalności oraz ewentualna wizyta w KVK w asyście osoby merytorycznie zorientowanej i władającej językiem niderlandzkim.

Dzięki nowym technologiom, wypełnienie formularza, załączenie wymaganych dokumentów, wybór właściwego produktu i płatność – jest wszystkim czego potrzeba by zawrzeć ważną umowę o świadczenie usług. Decyzja o wykupieniu pakietu wirtualnego biura daje nam dostęp do przestrzeni coworkingowej, współdzielonych sal konferencyjnych w których możemy spotkać się z biznesowymi partnerami lub zorganizować firmową burzę mózgów, do szybkiego internetu, a także nowoczesnego wyposażenia (flipchart’ów, projektorów, drukarek, ekranów multimedialnych itp.).

Całości dopełnia szereg oferowanych usług dodatkowych, które można wykupić – własny numer telefonu z miejscowym numerem stacjonarnym, usługi tłumaczeniowe i pełna obsługa sekretariatu a także opcja współpracy z ekspertami z dziedziny prawa, księgowości oraz doradztwa podatkowego, którzy mówią w Twoim języku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas