Język
  • Polski
  • English

Twoje biuro w Niderlandach

Doskonała lokalizacja. Twoje biuro serwisowane w Niderlandach, zaledwie 16 minut drogi od lotniska Amsterdam-Schiphol.

Niderlandy

Beechavenue 10

Niemcy

Polska

Zadzwoń do nas przez WhatsApp

Dołącz do ponad 90 zadowolonych klientów

Komfortowe biuro przy Beechanvenue 10

Bez znaczenia czy prowadzisz już działalność gospodarczą w Niderlandach, czy dopiero planujesz ją założyć. Pod naszym adresem możesz zarejestrować swoją firmę, wykupić abonament na korzystanie z biura serwisowanego, wynająć biuro długoterminowo lub sale konferencyjne na spotkanie.

Adres i biuro jakiego potrzebujesz w Niderlandach

Wirtualne biuro, adres dla firm

Biuro, wynajem długoterminowy

Przestrzeń co-⁠workingowa

Sale konferencyjne

Obsługa recepcji

Poznaj pakiety naszych usług

Economy Flex

Adres dla rejestracji firmy na czas trwania umowy
Obsługa tradycyjnej poczty
do 5 szt / m-c (każda następna 5 EUR/szt)
Co-working space
do 8 godz. / m-c
Prywatna szafka na dokumenty
Napoje

Express Flex

Adres dla rejestracji firmy na czas trwania umowy
Obsługa tradycyjnej poczty
do 5 szt / m-c (każda następna 5 EUR/szt)
Co-working space
do 8 godz. / m-c
Prywatna szafka na dokumenty
Napoje

Oszczędność pieniędzy & obsługa w j. polskim, w Niderlandach

Każde nowe biuro trzeba uzbroić w umowy z operatorami (telefon, Internet itp.) i wyposażyć w elementy niezbędne do pracy (meble, sprzęt IT, recepcja, kuchnia itd.). To znaczne koszty początkowe, miesięczne oraz niemała inwestycja czasu i energii. Można ich uniknąć! Wybierz biura serwisowane. Zaoszczędzisz korzystając z usług abonenckich świetnie zlokalizowanego biura serwisowanego, dostępnego za pomoca komunikacji publicznej, z bezpłatnym parkingiem równeż dla gości.

MASZ PYTANIA?

Oszczędność czasu & kosztów

BIURO HOLANDIA - DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG FBS24?Dzięki Flex Business Services błyskawicznie pozyskasz reprezentacyjną i niedrogą siedzibę w Holandii oraz adres dla Twojej firmy lub działalności. Posiadanie umowy najmu jest niezbędne do rejestracji działalności gospodarczej w rejestrze handlowym (Kamer van Koophandel). Przy zakładaniu spółki w Holandii (na przykład popularnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością – B.V.) wymagane jest posiadanie adresu siedziby w Holandii popartego odpowiednią umową. Bez tych dokumentów notariusz nie podpisze aktu założycielskiego firmy i nie wpisze spółki do rejestru handlowego. Nasze pakiety usług stworzone są również z myślą o przedsiębiorcach bez meldunku w Niderlandach i którzy zameldowani są w jednym z krajów UE. W praktyce, prowadzenie działalności nie wiąże się z potrzebą posiadania biura na wyłączność, a wynajem oddzielnego lokalu użytkowego nie jest konieczny. Ostatnie lata nauczyły przedsiębiorców wspólnego korzystania z zasobów takich jak lokal, recepcja, sprzęty IT, sale konferencyjne. Pokazały też, że korzystanie z biura co-workingowego po prostu się opłaca i znacznie zmniejsza koszty. Z nami, w ciągu kilkunastu minut zdobędziesz adres biura w Holandii niezbędny do rejestracji Twojej działalności, miejsce do pracy na zasadach co-working space z dostępem do Internetu i drukarki oraz miejsce dla spotkań z Twoimi klientami. Umożliwiamy profesjonalne prowadzenie biznesu w Holandii bez potrzeby dużych inwestycji. Elastyczna formuła naszych usług i współpraca z doświadczonym zespołem FBS24 pozwolą Ci skoncentrować się na najważniejszym: na rozwoju Twojego biznesu przy minimalnych kosztach początkowych i stałych.