Chcesz założyć własną firmę w Niderlandach? Sprawdź jakie dokumenty potrzebujesz zgromadzić przed wizytą w rejestrze handlowym KvK.

20.02.2020

Do założenia firmy trzeba się przygotować i zgromadzić wymagane w Holandii dokumenty. Sporządź listę i skompletuj je punkt po punkcie:

Dokumenty oraz dane potrzebne podczas rejestracji firmy w urzędzie KvK:

  • Dowód osobisty/paszport
  • Niderlandzki numer identyfikacji podatkowej BSN (Sofinummer)
  • Karta debetowa / kredytowa lub telefon z możliwością płacenia zbliżeniowo (opłatę skarbową w wysokości € 50,= netto można uiścić wyłącznie przez terminal płatniczy)
  • W przypadku braku stałego zameldowania na terytorium Niderlandów należy okazać zaświadczenie o zameldowaniu na terytorium Unii Europejskiej oraz podpisaną umowę wskazującą na adres / biuro wirtualne (zapytaj FBS24), świadczymy takie usługi). Zaświadczenie takie musi być wydane na formularzu europejskim bądź też przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język niderlandzki, angielski lub niemiecki

*UWAGA! Wykaz dokumentów może podlegać aktualizacji i zmianom. Sprawdź lub skontaktuj się z nami.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do wypełnienia danych za pośrednictwem tego linku - możesz zawrzeć z nami umowę w 15 minut. Jeśli masz pytania, poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe.

Dane teleadresowe

Flex Busines Services BV, Beechavenue 10
1119 PT Schiphol-Rijk, The Netherlands

+31 20 2151370

+31 639 842 291

info@fbs24.nl

Napisz do nas