Język
  • Polski
  • English

O nas

Twoje Biuro w Holandii! Z nami to proste! Adres dla rejestracji firmy, biuro co-workingowe lub regularna siedziba firmy. Sale konferencyjne. Sam wybierz najlepszą formułę.

Obsługujemy ponad 90 zadowolonych Klientów!

Od 2017 roku wspieramy zagranicznych przedsiębiorców w Niderlandach. Również tych bez meldunku. Firmy jednoosobowe i spółki. Pomagamy tym, którzy rozpoczynają przygodę z prowadzeniem działalnosci w Holandii jak i tym, którzy swój biznes chcą rozwijać dalej z sukcesem.

Nie masz meldunku w Niderlandach posiadając meldunek w UE?

Z nami zarejestrujesz swoją firmę!

Dlaczego FBS24?

Adres z prawem rejestracji firmy jest niezbędny do zgłoszenia działalności w rejestrze handlowym (Kamer van Koophandel).

Niezbędny dokument, który należy przedstawić to np. umowa najmu.

Bez nich, KvK nie zarejestruje działalności. Żaden notariusz nie podpisze też aktu założycielskiego spółki.

Nasze pakiety usług stworzone są również z myślą o przedsiębiorcach bez meldunku w Niderlandach.

W praktyce prowadzenie biznesu nie wiąże się koniecznością posiadania stałego biura.

Każde nowe biuro trzeba uzbroić w umowy z operatorami (telefon, Internet itp). Trzeba je również wyposażyć w elementy niezbędne do pracy (meble, sprzęt IT, recepcja, kuchnia itd.).

To znaczne koszty początkowe, miesięczne oraz inwestycja czasu i energii.

Zaoszczędzisz korzystając z usług abonenckich świetnie zlokalizowanego biura serwisowanego, dostępnego za pomocą komunikacji publicznej, z bezpłatym parkingiem również dla gości. W jasnym i przyjaznym przedsiębiorcom miejscu będziesz mógł pracować na swój sukces. Zarezerwujesz też reprezentacyjną i nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną do spotkań z Klientami. FBS24 - Twoja przystań w Niderlandach.

Zadzwoń do nas przez WhatsApp